-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
39710000-2 Електричні побутові прилади Обладнання кліматичне
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-004768-a
Інформація, що вимагається пунктами 9 частини 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.
Завершена
301 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
0c832c1210eb47cba17b450429b2e2b0
Внутрішній номер закупівлі:
29807710
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-004768-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Свірський Євген Олександрович 380442383348 Svirskyi.YO@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
301 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 12:11 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 12:11 - 22.07.2026 13:00
Аукціон:
з 23.07.2026 11:30
Період кваліфікації:
22.07.2026 13:00 - 28.07.2026 08:59
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴301 500.00 Обладнання кліматичне