• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

ЦЗВ-26Т_243_ВО: Кабель АВВГ (Лот 1 - 44320000-9 Кабелі та супутня продукція, Лот 2 - 44320000-9 Кабелі та супутня продукція)

Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03049, Україна, Київська область, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 11/15.

Торги не відбулися

3 733 505.35 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 17:07 - 26.07.2026 00:00
Відповідь надана

Щодо розгляду звернення та продовження строку подання тендерних пропозицій

Номер: 5930a69207fd4cbabe9652dcf4a5033f
Дата опублікування: 23.07.2026 13:22
Опис: Дякуємо Замовнику за оперативну відповідь та прийняття нашого звернення до розгляду відповідно до внутрішніх процедур АТ «Укрзалізниця». У той же час зазначаємо, що кінцевий строк подання тендерних пропозицій стрімко наближається. Оскільки опрацювання поставлених питань та можливе внесення змін до тендерної документації потребує певного часу, учасники наразі обмежені у можливості належним чином сформувати свої пропозиції. Прагнучи підготувати тендерну пропозицію у повній відповідності до майбутніх рішень та вимог Замовника, ПРОСИМО: На період опрацювання та прийняття рішення за нашим зверненням продовжити строк подання тендерних пропозицій щонайменше до 29.07.2026 року. Оприлюднити прийняте рішення (надані роз'яснення або зміни до тендерної документації) в електронній системі закупівель, передбачивши достатньо часу для коректного оформлення документів учасниками. Розраховуємо на розуміння та конструктивну співпрацю!
Відповідь: Шановний учаснику, дякуємо за звернення та увагу до даної закупівлі. Замовником внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді: 24.07.2026 10:22
Відповідь надана

Технічні характеристики

Номер: eb7c347cb4bf4671b8228754ab6801dd
Дата опублікування: 17.07.2026 16:28
Опис: Шановний Замовнику! У Додатку 1 до тендерної документації «Технічні вимоги», а саме у пункті 9, зазначено позицію: «АВВГ 4х95 вогнетривкий». Разом з тим, відповідно до чинних в Україні стандартів, зокрема ДСТУ 4809:2007 «Кабелі за ізольовані проводи для електричних установок. Вимоги пожежної безпеки та методи випробування» (Розділ 4), пожежна безпека кабельної продукції класифікується за чіткими цифровими та літерними позначеннями залежно від характеристик поширення полум'я, димоутворення, токсичності та корозійної активності газів, а також збереження функцій в умовах пожежі (вогнестійкості). Звичайний кабель марки АВВГ не має характеристик пожежної безпеки. Форлювання «вогнетривкий» є загальним технічним описом і не дозволяє точно визначити необхідну марку кабелю (наприклад, АВВГнг, АВВГнг-ls, ААВГнг-FRLS або еквіваленти за ДСТУ 4809:2007, такі як ППГнг-FR-HF тощо). Для уникнення неоднозначного трактування вимог, забезпечення добросовісної конкуренції та формування точної цінової пропозиції, просимо надати чітку цифрову та літерну маркировку пожежної безпеки для позиції 21 згідно з Розділом 4 ДСТУ 4809:2007, а саме вказати: Клас за ознакою стійкості до поширення полум'я (наприклад, ПБ1... чи інший). Клас за ознакою вогнестійкості (збереження функцій в умовах пожежі — наприклад, FE180). Вимоги щодо димоутворення та виділення токсичних газів (якщо передбачено для даного об'єкта). У разі потреби, просимо внести відповідні зміни до тендерної документації та специфікації.
Відповідь: Шановний учаснику, дякуємо за запитання та увагу до даної закупівлі. Повідомляємо про розгляд Вашого звернення відповідно до затвердженої в АТ «Укрзалізниця» процедури щодо надання відповіді за суттю порушеного питання. У разі прийняття позитивного рішення будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді: 20.07.2026 17:26
Відповідь надана

Технічні характеристики закупівлі

Номер: 3eca02aba74c4a75b24d208aa1501cfd
Дата опублікування: 17.07.2026 16:23
Опис: Шановний Замовнику! У Додатку 1 до тендерної документації, позиція 21, зазначено найменування: «Кабель АВВГ 3х95+1х50-1 нестійкий». Для забезпечення повноти та відповідності технічної пропозиції Вашим вимогам, просимо роз’яснити зміст терміну «нестійкий» у контексті характеристик пожежної безпеки, зазначених у ДСТУ 4809:2007 «Кабелі та ізольовані проводи для електричних установок. Вимоги пожежної безпеки та методи випробування» (Розділ 4). Зокрема, просимо підтвердити: Чи правильно ми розуміємо, що для даної позиції не висуваються вимоги щодо нерозповсюдження горіння (індекси «нг», «нг-ls», «нг-fr» тощо) та вогнестійкості? Чи є вимоги щодо димоутворення та токсичності продуктів горіння згідно з Розділом 4 ДСТУ 4809:2007 для цього кабелю? Звертаємо Вашу увагу, що марка кабелю АВВГ у класичному виконанні (без додаткових індексів) має специфічні показники пожежної безпеки, тому просимо підтвердити, що поставка стандартного кабелю АВВГ 3х95+1х50-1 без додаткових індексів за ДСТУ 4809:2007 буде відповідати Вашим вимогам та прийнятною для приймання на об’єкті. Дякуємо за роз’яснення, що дозволить нам подати коректну пропозицію.
Відповідь: Шановний учаснику, дякуємо за запитання та увагу до даної закупівлі. Повідомляємо про розгляд Вашого звернення відповідно до затвердженої в АТ «Укрзалізниця» процедури щодо надання відповіді за суттю порушеного питання. Враховуючи викладене, Замовнику необхідний додатковий час для погодження відповді з іншими підрозділами за напрямком відповідної діяльності. Ми намагаємося якнайшвидше вирішити дане питання та просимо Вас повторно розмістити його. Одночасно повідомляємо, що Замовником перенесено дату розкриття пропозицій на достатній термін для розміщення повторного запитання учасниками.
Дата відповіді: 20.07.2026 17:26
Відповідь надана

подовження терміну подання тендерної пропозиції

Номер: 7ee4e21d0ec144dc93e826e46f56f05b
Дата опублікування: 16.07.2026 18:48
Опис: Шановний Замовнику У процесі підготовки тендерної пропозиції виникла потреба у додатковому часі для належного виконання вимог тендерної документації, зокрема щодо уточнення технічних характеристик та отримання необхідних документів (у тому числі з питань локалізації продукції та отримання гарантії). З метою подання повної та якісної пропозиції просимо продовжити строк подання тендерних пропозицій до 24.07.2026.
Відповідь: Замовником внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді: 17.07.2026 16:32