-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
ЦЗВ-26Т_243_ВО: Кабель АВВГ (Лот 1 - 44320000-9 Кабелі та супутня продукція, Лот 2 - 44320000-9 Кабелі та супутня продукція)
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-010705-a
Категорія замовника: юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Місцезнаходження замовника: 03049, Україна, Київська область, м. Київ, проспект Повітряних Сил, будинок 11/15.
Торги не відбулися
3 733 505.35
UAH без ПДВ
Номер:
1d2343ffb055477ea0874c41224dbad3
Внутрішній номер закупівлі:
29801879
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-010705-a
Замовник:
Філія "Центр забезпечення виробництва" АТ "Укрзалізниця"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081347
-
Адреса:
03049, Україна, Київська область, Київ, Україна, Київ, проспект Повітрофлотський 11/15
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгеній Касаткін 380444650866 kasatkin.y.y@uz.gov.ua http://uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 733 505.35 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 17:07 - 26.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 17:07 - 29.07.2026 12:00
Аукціон:
з 30.07.2026 11:25
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴3 565 185.85 Лот 1 - Кабелі
- Лот №2 ₴168 319.50 Лот 2 - Кабелі