-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з оновлення програмного забезпечення «X-Ways Forensics» (пакет оновлень ПЗ «X-Ways Forensics»)
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-010327-a
Очікувана вартість закупівлі на етапі проведення процедури визначена без урахування ПДВ відповідно до вимог законодавства. Під час електронного аукціону учасники подають тендерні пропозиції без урахування ПДВ. Ціна договору про закупівлю визначається за результатами електронного аукціону з урахуванням податкового статусу переможця: для платника ПДВ – з урахуванням ПДВ, для неплатника ПДВ – без ПДВ.
Завершена
51 250.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 16:39 - 18.07.2026 00:00
Відповідь надана
уточнення щодо ПДВ
Номер:
64b862dbbd3c4e6b8883c1b3181f27a0
Дата опублікування:
14.07.2026 10:35
Опис:
Шановний Замовнику!
Просимо уточнити, чи правильно в оголошенні про закупівлю очікувана вартість зазначена без ПДВ.
Просимо підтвердити, чи не є це технічною помилкою, оскільки ця інформація може впливати на формування тендерної пропозиції учасниками.
Дякуємо за роз'яснення.
Відповідь:
Шановний учаснику!
Дякуємо за Ваше звернення.
Повідомляємо, що зазначення в оголошенні очікуваної вартості закупівлі без ПДВ не є технічною помилкою. Такий порядок передбачений Особливостями здійснення публічних закупівель, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами, що набрали чинності 01.07.2026), відповідно до яких очікувана вартість в оголошенні про проведення відкритих торгів зазначається без ПДВ, а тендерні пропозиції подаються та оцінюються без урахування ПДВ.
Порядок визначення ціни договору залежно від податкового статусу переможця наведено в оголошенні про закупівлю.
Отже, підстав для внесення змін до оголошення з цього питання немає.
Дата відповіді:
15.07.2026 18:15
Відповідь надана
Стосовно номеру ліцензії програмного забезпечення
Номер:
0af5219ea50a43e197fb91e87f1bcf70
Дата опублікування:
13.07.2026 16:56
Опис:
Добрий день, просимо надати номер існуючої ліцензії програмного забезпечення. Дякуємо.
Відповідь:
Добрий день!
На Ваше звернення повідомляємо, що номер існуючої ліцензії програмного забезпечення «X-Ways Forensics» – DB99-2C88.
Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
13.07.2026 17:02