-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з оновлення програмного забезпечення «X-Ways Forensics» (пакет оновлень ПЗ «X-Ways Forensics»)
Тендер Prozorro UA-2026-07-13-010327-a
Очікувана вартість закупівлі на етапі проведення процедури визначена без урахування ПДВ відповідно до вимог законодавства. Під час електронного аукціону учасники подають тендерні пропозиції без урахування ПДВ. Ціна договору про закупівлю визначається за результатами електронного аукціону з урахуванням податкового статусу переможця: для платника ПДВ – з урахуванням ПДВ, для неплатника ПДВ – без ПДВ.
Завершена
51 250.00
UAH без ПДВ
Номер:
4ffe1e42385b45938257cfa10396e316
Внутрішній номер закупівлі:
29801506
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-13-010327-a
Замовник:
ЛЬВІВСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ЕКСПЕРТНО-КРИМІНАЛІСТИЧНИЙ ЦЕНТР МВС УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25575150
-
Адреса:
79040, Україна, Львівська область, Львів, ВУЛИЦЯ КОНЮШИННА, будинок 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Климишин Ігор Петрович 380322592002 i.p.klymyshyn@outlook.com http://ndekc.lviv.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
51 250.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.07.2026 16:39 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
13.07.2026 16:39 - 21.07.2026 09:00
Аукціон:
22.07.2026 15:31 - 22.07.2026 15:54
Період кваліфікації:
22.07.2026 15:54 - 24.07.2026 16:13
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴51 250.00 Послуги з оновлення програмного забезпечення «X-Ways Forensics» (пакет оновлень ПЗ «X-Ways Forensics»)