• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кабелі та супутня продукція (Кабель-канали, гофротруби, металорукави)

Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Дата поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, яка зазначена в Оголошенні про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: - є орієнтовною та визначена розрахунковим методом; - несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.

Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 11 днів назад

4 213 289.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 16:09 - 21.07.2026 00:00
Відповідь надана

Щодо подовження терміну подачі тендерної пропозиції

Номер: 5dd7e6f5b2e54bba902b8f142dec1d9a
Дата опублікування: 19.07.2026 20:03
Опис: Добрий день, шановний Замовнику! У зв’язку з тим, що обладнання, яке вимагається умовами закупівлі, є закордонного виробництва, для належної підготовки тендерної пропозиції (зокрема, отримання технічної інформації, комерційних пропозицій та підтверджуючих документів від виробників) необхідний додатковий час. Враховуючи викладене, просимо Вас подовжити строк подання тендерних пропозицій на 5 (п'ять) робочих днів. Заздалегідь дякуємо та сподіваємось на подальшу співпрацю.
Відповідь: Доброго дня, Дякуємо за Ваше звернення та зацікавленість у участі в закупівлі. Повідомляємо, що Замовник не має можливості продовжити строк подання тендерних пропозицій. Необхідність закупівлі обумовлена нагальною потребою у відповідних товарах для забезпечення безперервного та своєчасного виконання покладених на Замовника завдань. З огляду на вищезазначене, строк подання тендерних пропозицій залишається без змін. Дякуємо за розуміння та сподіваємося на Вашу участь у процедурі закупівлі.
Дата відповіді: 20.07.2026 13:43
Відповідь надана

Технічні характеристики

Номер: 8357e3fbe4c545e6b21ba0c28e096c49
Дата опублікування: 16.07.2026 12:02
Опис: Шановний Замовнику! Просимо уточнити по позиціях 9-14, чи під параметром "розривне зусилля" мається на увазі саме зусилля на розрив, чи опір стисканню (crush resistance), оскільки ці показники є різними характеристиками та визначаються різними методами випробувань?
Відповідь: Добрий день. Під вимогою "розривне зусилля" для позицій закупівлі 9-14 мається на увазі саме зусилля на поздовжній розрив (міцність металорукава на розтягування). Опір стисканню (crush resistance) Технічними вимогами не регламентується. Просимо керуватися чинною редакцією тендерної документації та надавати пропозиції із показниками розривного зусилля, що відповідають вимогам до кожної окремої позиції.
Дата відповіді: 17.07.2026 09:45
Відповідь надана

Технічні та кількісні характеристики

Номер: c6bb42583713443b93d58ada20db8e9e
Дата опублікування: 16.07.2026 10:16
Опис: Шановний Замовнику, є декілька уточнюючих запитань. Позиція 8 Лоток кабельний перфорований сталь нержавіюча або оцинкована 50х50 з кришкою. Зазвичай виробники цього товару пропонують його довжиною 2 м. Просимо уточнити, чи правильно вказана кількість товару, що закуповується, а саме 1 655,000 м, оскільки в такому випадку по факту, враховуючи кратність відвантаження ми змушені будемо поставити більшу кількість товару. Позиції 9-14 Металорукав. Зазвичай виробники цього товару пропонують його довжиною кратною 25 м, 30 м або 50 м. Просимо уточнити, чи правильно вказана кількість товару, що закуповується, оскільки в такому випадку по факту, враховуючи кратність відвантаження, ми змушені будемо поставити більшу кількість товару.
Відповідь: Добрий день. Повідомляємо наступну інформацію, відповідно до умов тендерної документації, за позиціями 1–15 Специфікації допускається відхилення від зазначеної кількості Товару (толеранс) у межах мінус 2% / плюс 0% (-2%/+0%).
Дата відповіді: 17.07.2026 09:50