• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Кабелі та супутня продукція (Кабель-канали, гофротруби, металорукави)

Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені в складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%. Строк поставки товарів (надання послуг, виконання робіт) залежить від терміну поставки товару, який зазначений в проекті договору (Додаток 4 до тендерної документації), але не більше строку дії договору. Дата поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, яка зазначена в Оголошенні про проведення закупівлі на веб-порталі Уповноваженого органу: - є орієнтовною та визначена розрахунковим методом; - несе інформативний характер та не має жодних юридичних наслідків Строк дії договору залежить від дати підписання договору та буде розрахований під час укладання договору.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 11 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 11 днів назад

4 213 289.00 UAH без ПДВ
Номер: 3cd4f112609e45ee8a1f8dd393e1cd22
Внутрішній номер закупівлі: 29800787
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-13-009610-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Мельник Олександра Іванівна 380444612125 melnyk-oi@tsoua.com https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 213 289.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.07.2026 16:09 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.07.2026 16:09 - 24.07.2026 15:00
Аукціон: 27.07.2026 12:50 - 27.07.2026 13:19
Період кваліфікації: 27.07.2026 13:19 - 24.08.2026 13:51
Період завантаження договору: 30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 213 289.00 Кабелі та супутня продукція (Кабель-канали, гофротруби, металорукави)