-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Ліцею № 33 за адресою: вулиця Володимирівська, 79-Б Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-007908-a
Торги відмінено
591 704.13
UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 14:41 - 17.07.2026 00:00
Відповідь надана
технічне
Номер:
7bc242b4c6a946da97e8bcfd916f4a32
Дата опублікування:
10.07.2026 16:46
Опис:
Для монтажу трансформаторів струму вимірювальних Замовник застосував позицію: "18 Установлення трансформаторів понижувальних потужністю до 0,25 кВ.А шт 6 "
До відома Замовника, в даному випадку - це різне обладнання.
Необхідно застосувати позицію КМ8-53-1. Монтаж трасформатора струму...
Трансформатор струму понижує струм , а понижувальний 0,25 кВА -понижує напругу, тобто це обладнання не для підключення електролічильників.
Відповідь:
Доброго дня, шановний Учаснику у зв’язку із відсутністю механізму зміни адреси в закупівлі, відкриті торги з особливостями будуть відмінені.
Дата відповіді:
14.07.2026 10:15
Відповідь надана
географія
Номер:
6f10c43e9ef8455a80158900ceb55234
Дата опублікування:
10.07.2026 16:13
Опис:
До відома Замовника, у м.Києві не існує вулиці Володимирівської.
Необхідно внести зміни до ТД.
Відповідь:
Доброго дня, шановний Учаснику, дякуємо, що звернули увагу.У зв’язку із відсутністю механізму зміни адреси є підстави для прийняття рішення про відміну відкритих торгів з особливостями. Дякуємо за звернення.
Дата відповіді:
14.07.2026 10:13