-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Ліцею № 33 за адресою: вулиця Володимирівська, 79-Б Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»
Тендер Prozorro UA-2026-07-10-007908-a
Торги відмінено
591 704.13
UAH без ПДВ
Номер:
d81c501d5f6a4c7081a2dc52afeeaa07
Внутрішній номер закупівлі:
29786655
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-10-007908-a
Замовник:
Управління освіти Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37479398
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, М. КИЇВ, ПРОСПЕКТ ГОЛОСІЇВСЬКИЙ, будинок 118 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Єрмакова +380445251083 tender_golos@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівельАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
591 704.13 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.07.2026 14:41 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
10.07.2026 14:41 - 20.07.2026 00:00
Аукціон:
з 20.07.2026 14:19
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
e73aabfcb7d2484981cd70cff0484356
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Опис порушення (порушень):
Під час оголошення закупівлі внаслідок технічної описки в адресі закладу освіти сталася помилка. У зв’язку із відсутністю механізму усунення таких порушень є підстави для прийняття рішення про відміну відкритих торгів з особливостями.
Період оскарження:
14.07.2026 10:17 - 25.07.2026 00:00
Дата опублікування:
14.07.2026 10:17
Дата виконання:
25.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴591 704.13 «Поточний ремонт електромереж та електрообладнання Ліцею № 33 за адресою: вулиця Володимирівська, 79-Б Голосіївського району міста Києва (ДК 021:2015 код 50710000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування електричного і механічного устаткування будівель)»