-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо – код ДК 021:2015 – 09110000-3 (Вугілля кам'яне марки Г (13-100) або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2018-12-27-000662-b
Завершена
834 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 173.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 173.60 UAH
Період уточнення:
27.12.2018 11:19 - 01.01.2019 11:24
Відповідь надана
Дискримінація Постачальника
Номер:
bf35f0a4d4fc4c09a0456f56a3ba8e91
Дата опублікування:
29.12.2018 11:20
Опис:
Обидва відповіді дані на задані вами питання є некоректными. Вами навмисне чи не навмисне спочатку закладені у тендерній документації вимоги порушують Закони України, які регулюють держзакупівлі та економічні взаємовідносини між суб'єктами господарювання, а також Закон про використання персональних даних. Що в свою чергу передбачувано призведе до того, що ті, хто програв на тендері оскаржать рішення тендерного комітету та добъются скасування будь-якого вашого рішення через Постійно діючою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель. В результаті чого ви тільки затягне час, але не зможете вчасно отримати товар, т. к. вам доведеться оголошувати нові торги на закупівлю кам'яного вугілля.
Відповідь:
Вимоги які прописані в тендерній документації не порушують Закони України
Дата відповіді:
29.12.2018 12:22
Відповідь надана
Дискримінація Постачальника
Номер:
0129ab18c202415fbf9c4f97698a7721
Дата опублікування:
27.12.2018 15:19
Опис:
У ДОДАТКУ 3 тендерній документації вы пишите: Для підтвердження договірних відносин з виробником вугілля учасник повинен надати копію діючого договору або оригінал діючого договору про співпрацю учасника із безпосереднім виробником вугілля (якщо учасник не являється виробником), його офіційним представником, дилером, дистриб’ютором, покупцем марок, що становлять предмет закупівлі за даними торгами. У випадку придбання вугілля безпосередньо не у виробника, а у посередника, за відсутності договірних відносин із виробником, надати вищевказані документи між посередником та виробником, а саме: договір (договори) купівлі – продажу товару (або копію), що є предметом закупівлі між посередником та виробником товару. Копії договорів повинні бути завірені належним чином (підписом та печаткою).
Вимога Замовника про підтвердження договірних відносин між посередником і виробником є втручанням третіх осіб в економічну діяльність суб'єктів господарювання, що категорично заборонено законодавством.
До того ж вимога Замовника про підтвердження договірних відносин між посередником і виробником обмежує кількість учасників Процедури закупівлі та є дискримінацією. Учасник та Замовник можуть співпрацювати з будь-якими контрагентами, але не має права втручатися в їх економічну діяльність і тим більше вимагати документального підтвердження їх співпраці з ким би то не було.
Нагадуємо, що вище зазначені вимоги вже неодноразово було оскаржено Постійно діючою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель.
Вимагаємо негайно внести зміни до тендерної документації .
Відповідь:
Для підтвердження договірних відносин з виробником вугілля учасник повинен надати копію діючого договору або оригінал діючого договору про співпрацю учасника із безпосереднім виробником вугілля (якщо учасник не являється виробником), його офіційним представником, дилером, дистриб’ютором, покупцем марок, що становлять предмет закупівлі за даними торгами. У випадку придбання вугілля безпосередньо не у виробника, а у посередника, за відсутності договірних відносин із виробником, надати вищевказані документи між посередником та виробником, а саме: договір (договори) купівлі – продажу товару (або копію), що є предметом закупівлі між посередником та виробником товару. Копії договорів повинні бути завірені належним чином (підписом та печаткою).
Дата відповіді:
28.12.2018 14:33
Відповідь надана
Дискримінація Постачальника
Номер:
48575e61698e4038b886af717629211e
Дата опублікування:
27.12.2018 15:10
Опис:
У ДОДАТКУ 2 п.3. (Документи, які повинен надати учасник для підтвердження наявності працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід :) тендерній документації у вас написано
3.1. Довідка в довільній формі, яка підтверджує наявність в учасника працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід. Довідка повинна містити відомості щодо працівників, які будуть залучені учасником до виконання умов договору, щодо постачання вугілля кам’яного, із зазначенням прізвища, імені, по батькові, посади, умов трудової діяльності (робота у штаті за основним місцем роботи; робота за сумісництвом; робота за трудовою угодою/цивільно-правовим договором).
3.2. Документи, підтверджуючі наявність працівників (скан-копії трудових книжок працівників (першу сторінку з прізвищем, останню сторінку про прийняття на роботу) або договору чи контракту між працівником та роботодавцем, або наказу про призначення тощо), надаються лише ті документи, які передбачені чинним законодавством України про працю.
Нагадуємо вам, що копії документів, що підтверджують наявність трудових відносин між учасником та всіма працівниками, вказаними згідно відповідної довідки: копії наказів про прийняття на роботові таких працівників, або копії інших документів (витяги з трудових книжок із записами щодо прийняття на роботові таких працівників, або договори щодо надання послуг спеціалістами, тощо), або копія штатного розпису містять інформацію про персональні дані, поширення яких категорично заборонене законом. Вимога Замовника про підтвердження договірних відносин між учасником та всіма працівниками є втручанням третіх осіб в економічну діяльність суб'єктів господарювання, що категорично заборонено законодавством. До того ж вимога Замовника про підтвердження договірних відносин між учасником та всіма працівниками обмежує кількість учасників Процедури закупівлі та є дискримінацією. Учасник та Замовник можуть співпрацювати з будь-якими контрагентами, але не мають права втручатися в їх економічну діяльність і тим більше вимагати документального підтвердження їх співпраці з ким би то не було. Нагадуємо, що вище зазначені вимоги вже неодноразово було оскаржено Постійно діючою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері державних закупівель. Вимагаємо негайно внести зміни до тендерної документації
Відповідь:
Надайте лише ті документи, які передбачені чинним законодавством України про працю.
Дата відповіді:
28.12.2018 13:59