-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Тверде паливо – код ДК 021:2015 – 09110000-3 (Вугілля кам'яне марки Г (13-100) або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2018-12-27-000662-b
Завершена
834 720.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 173.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 173.60 UAH
Номер:
daf6b0513f5d4353b256c010e8a0d002
Внутрішній номер закупівлі:
2977268
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-12-27-000662-b
Замовник:
КУ "Олександрівський РЦ ФГО" Олександрівської районної ради Донецької області
×
-
Код ЄДРПОУ:
38367455
-
Адреса:
84000, Україна, Донецька область, смт Олександрівка, вул Самарська 20 смт Олександрівка Олександрівський район Донецької області
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Місяйло Оксана Петрівна +380626921873 centerosvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
834 720.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 173.60 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
25 041.60 UAH
Період уточнення:
27.12.2018 11:19 - 01.01.2019 11:24
Період прийому пропозицій:
27.12.2018 11:19 - 11.01.2019 11:24
Аукціон:
14.01.2019 11:12 - 14.01.2019 11:33
Період кваліфікації:
14.01.2019 11:33 - 23.01.2019 14:24
Період завантаження договору:
21.01.2019 16:21 - 10.02.2019 16:21
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Тверде паливо – код ДК 021:2015 – 09110000-3 (Вугілля кам'яне марки Г (13-100) або еквівалент)
Кількість
201 тонни
Період постачання
до 31.12.2019
Місце постачання
84000, Україна, Донецька область, Олександрівський район, загальноосвітні та дошкільні заклади Олександрівського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САЛЬВЄС"
Оскарження: 14.01.2019 11:33 - 01.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42629728
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "САЛЬВЄС" +380505662437 ast1978@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 85363, Донецька обл., Покровський район, село Новопавлівка, ВУЛИЦЯ ФРУНЗЕ, будинок 129
Оскарження: 14.01.2019 11:33 - 01.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
625 110.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
625 110.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
21.01.2019 16:21
Документи
8
Скарги
0
ПП ПРОМБІЗНЕС+
Оскарження: 21.01.2019 16:21 - 03.02.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39926001
-
Контактна особа:
Калюжна Анжела Андріївна +380509716560 lika.of2017@ukr.net
-
Адреса:
85347, Україна, Донецька область, Красноармійський район село Маринівка, вулиця Щорса,будинок 1
Оскарження: 21.01.2019 16:21 - 03.02.2019 00:00
Початкова пропозиція
707 520.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
707 520.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
23.01.2019 14:24
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
11a9abd654ed407da295c0f99e306529
Ідентифікатор договору:
UA-2018-12-27-000662-b-b1
Постачальник:
ПП ПРОМБІЗНЕС+
×
-
Код ЄДРПОУ:
39926001
-
Контактна особа:
Калюжна Анжела Андріївна +380509716560 lika.of2017@ukr.net
-
Адреса:
85347, Україна, Донецька область, Красноармійський район село Маринівка, вулиця Щорса,будинок 1
Номер договору:
07/02
Сума договору:
707 520.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.02.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
07.02.2019 00:00
Статус:
Підписаний