-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електрична енергія
Тендер Prozorro UA-2026-07-09-005734-a
Формульний розрахунок. Вартість послуг постачальника 0,5 грн
Завершена
445 102.50
UAH без ПДВ
Період уточнення:
09.07.2026 13:15 - 17.07.2026 00:00
Відповідь надана
"вартість послуг постачальника"
Номер:
95a41c21195c4df6adbbe51190ae6e2b
Дата опублікування:
10.07.2026 13:45
Опис:
Добрий день. Ви написали в електронних полях системи закупівель "Вартість послуг постачальника 0,5 грн". Незрозуміло чому вами це написано, оскільки маржа постачальника визначається за результатом закупівлі згідно формули, та вираховується з суми цінової пропозиції переможця закупівлі. Неможна встановлювати цей показник однаковим для учасників.
Відповідь:
Доброго дня! Дякуємо за звернення. В закупівлі дійсно застосовується формульне ціноутворення, де маржа постачальника вираховується за результатами електронного аукціону. Цифра 0,5 грн, вказана в описі є очікуваною початковою ціною послуг постачальника, з якої стартуватиме аукціон на пониження. Запрошуємо до участі в закупівлі!
Дата відповіді:
10.07.2026 15:07