• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрична енергія

Формульний розрахунок. Вартість послуг постачальника 0,5 грн

Завершена

445 102.50 UAH без ПДВ
Номер: ad28df7108e449a4ba5e884ed2cde691
Внутрішній номер закупівлі: 29772533
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-09-005734-a   
Замовник: КЗ "Балтська спеціальна школа Одеської обласної ради" "
Контактна особа: Валентин Юдін +380965447392 yuvvk777@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 445 102.50 UAH без ПДВ
Період уточнення: 09.07.2026 13:15 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 09.07.2026 13:15 - 20.07.2026 12:00
Аукціон: з 21.07.2026 12:36
Період кваліфікації: 20.07.2026 12:00 - 21.07.2026 11:50
Період завантаження договору: 27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00

Замовники торгів

Повна назва організації
Коротка назва
Код організації
КЗ "Балтська спеціальна школа Одеської обласної ради" "
КЗ "Балтська спеціальна школа Одеської обласної ради" "
UA-EDR 22495775

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴445 102.50 Електрична енергія