-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт газоходу котла №7
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-011142-a
Торги не відбулися
2 228 019.38
UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 17:23 - 13.07.2026 00:00
Відповідь надана
Щодо наявності в Учасника матеріально-технічної бази (пункт 3.1 додатку 2 до тендерної документації)
Номер:
8c9bd5223fdc4acfb35a50208587476a
Дата опублікування:
10.07.2026 11:42
Опис:
Добрий день.
Якщо в дозволі Держпраці є пункт монтаж, демонтаж, налагодження, ремонт, технічне обслуговування парових та водогрійних котлів теплопродуктивністю понад 0,1 МВт та аналогічні роботи в посудинах що працюють під тиском понад 0,05 МПа, чи потрібно наявність окремого дозволу (декларації) на проведення робіт в замкнутому просторі та виконання вантажно-розвантажувальних робіт?
Дякуємо за відповідь.
Відповідь:
Шановний учаснику, дякуємо за проявлений інтерес до нашої закупівлі. Щодо Вашого питання повідомляємо наступне: відповідно до п. 3.1. частини 3 Додатку 2 тендерної документації на підтвердження наявності матеріально-технічної бази надати Учасник у складі своєї тендерної пропозиції повинен надати зареєстровану декларацію відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань охорони праці або Дозволу (Дозволів) на виконання робіт підвищеної небезпеки (чинний (чинні) на весь строк виконання робіт), а саме:
- Роботи в замкнутому просторі;
- Роботи що проводяться на висоті понад 1,3 метра;
- Зварювальні роботи;
- Виконання вантажно-розвантажувальних робіт.
Дата відповіді:
13.07.2026 16:56