-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт газоходу котла №7
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-011142-a
Торги не відбулися
2 228 019.38
UAH без ПДВ
Номер:
e41ab54006cf43b2985d370260c05032
Внутрішній номер закупівлі:
29765848
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-011142-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАФТОГАЗ ТЕПЛО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42399765
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, Шевченківський район, вулиця Шолуденка, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Альона Насадюк +380671621506 a.kozhyna@naftogazteplo.com.ua http://www.naftogazteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 228 019.38 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 17:23 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 17:23 - 16.07.2026 10:00
Аукціон:
з 17.07.2026 13:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 228 019.38 Поточний ремонт газоходу котла №7