-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заготовки обичайки
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-006173-a
Торги не відбулися
329 900.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 13:45 - 13.07.2026 00:00
Відповідь надана
Строк поставки товарів
Номер:
a5a46982b68a40849a899339d15b7d09
Дата опублікування:
10.07.2026 14:32
Опис:
Шановний Замовнику!
Наше підприємство має намір взяти участь у закупівлі. Уважно вивчивши вимоги тендерної документації звертаємось до Вас із наступним.
Наразі в Тендерній документації зазначений «строк поставки товарів до 30.10.2026».
Враховуючи законодавчо встановлені терміни проведення закупівлі та підписання договору із переможцем торгів, а також враховуючи необхідний термін для закупівлі сировини, виробництва та постачання відповідних товарів, звертаємось до Вас з проханням внести зміни до тендерної документації та зазначити «строк поставки товарів до 31.12.2026».
Це розширить коло потенційних учасників закупівлі, забезпечить здорову конкуренцію та дозволить обрати найкращу пропозицію для Замовника.
Відповідь:
Доброго дня! На ваше звернення повідомляємо, що строк поставки продукції по закупівлі ДК 021:2015:44210000-5 Конструкції та їх частини (Заготовки обичайки) 24 шт, оголошення UA-2026-07-08-006173-а вже визначений, і відповідно до умов ТД - до 30.10.2026.
Дата відповіді:
13.07.2026 16:08