-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Заготовки обичайки
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-006173-a
Торги не відбулися
329 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
f33acc57f0e8438990f06b3456771593
Внутрішній номер закупівлі:
29760904
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-006173-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМЕНЕРГОМАШ» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26444970
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Лавор Олександр Олексійович 380502408071 lavor.oo@aem.zp.ua http://aem.zp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
329 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 13:45 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 13:45 - 16.07.2026 11:00
Аукціон:
з 17.07.2026 14:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴329 900.00 Заготовки обичайки