-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ємність для поливу
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-005032-a
Торги не відбулися
22 000.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 12:34 - 13.07.2026 00:00
Відповідь надана
Додаток 1
Номер:
e1dbb654afc646a1b0845689cbcd2087
Дата опублікування:
09.07.2026 11:34
Опис:
В додатку 1 зазаначено, що ємність повинна бути вертикальна. В той же час, розмір довжини - 190 см більше, ніж висоти - 160 см. Чи повинна ємність бути саме вертикальна?
Відповідь:
Доброго дня, шановний учаснику. Дякуємо за Ваше звернення. Дане звернення взято до розгляду, за результатами його опрацювання буде прийняте відповідне рішення.
Дата відповіді:
09.07.2026 11:56