-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ємність для поливу
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-005032-a
Торги не відбулися
22 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a54713e77274434a8dd6151f5d148707
Внутрішній номер закупівлі:
29759761
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-005032-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Зубріна Ганна Валентинівна 380963521897 annzubrina@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44610000-9 Цистерни, резервуари, контейнери та посудини високого тискуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
22 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 12:34 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 12:34 - 16.07.2026 00:00
Аукціон:
з 16.07.2026 12:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴22 000.00 Ємність для поливу