-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
(ДК 021:2015 код 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) Капітальний ремонт гідроагрегату Г-2 Київської ГАЕС філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-002153-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився день назад
4 230 982.44
UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 10:29 - 24.07.2026 00:00
Відповідь надана
Загальне
Номер:
6d971e5a99964f419aa03b86d1971f88
Дата опублікування:
21.07.2026 14:53
Опис:
Добрий день! Для ретельного опрацювання вимог документації та детальної підготовки документів, передбачених вимогами даної закупівлії, звертаємось до Вас із проханням подовжити термін подання пропозицій на 14 календарних днів.
Відповідь:
Шановний Учаснику! Розглянувши Ваше звернення повідомляємо наступне.
Продовження кінцевого строку подання тендерних пропозицій є неприйнятним у зв’язку із запланованими та погодженими виробничими процесами у Товаристві. Відповідно до затвердженого графіку щодо капітальних ремонтів, капітальний ремонт гідроагрегату ст. №2 Київської ГАЕС філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" запланований на початок вересня.
Слід зазначити, що загальний строк подання тендерних пропозицій з урахуванням внесених змін до тендерної документації та продовження строків подання тендерних пропозицій складає 20 календарних днів, що є достатнім для того, щоб учасник якісно підготував свою тендерну пропозицію та є таким, що не порушує строки відведенні Замовнику для проведення процедури закупівлі відкритих торгів з урахуванням Закону України «Про публічні закупівлі» та з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.
Дата відповіді:
22.07.2026 15:40
Відповідь надана
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій
Номер:
3bcc99b558ae4b968acf3525f7081191
Дата опублікування:
20.07.2026 15:28
Опис:
Шановний Замовник!
З метою ретельного опрацювання вимог тендерної документації та належної підготовки документів, передбачених вимогами даної закупівлії, просимо Вас подовжити термін подання пропозицій до 10.08.2026 року включно.
Відповідь:
Шановний Учаснику! Розглянувши Ваше звернення повідомляємо наступне.
Продовження кінцевого строку подання тендерних пропозицій є неприйнятним у зв’язку із запланованими та погодженими виробничими процесами у Товаристві. Відповідно до затвердженого графіку щодо капітальних ремонтів, капітальний ремонт гідроагрегату ст. №2 Київської ГАЕС філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" запланований на початок вересня.
Слід зазначити, що загальний строк подання тендерних пропозицій з урахуванням внесених змін до тендерної документації та продовження строків подання тендерних пропозицій складає 20 календарних днів, що є достатнім для того, щоб учасник якісно підготував свою тендерну пропозицію та є таким, що не порушує строки відведенні Замовнику для проведення процедури закупівлі відкритих торгів з урахуванням Закону України «Про публічні закупівлі» та з урахуванням Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178.
Дата відповіді:
22.07.2026 15:40
Відповідь надана
Перелік документів та інформації, які подаються учасником процедури закупівлі
Номер:
87706dc7305747cc9d39498a9be1cd4d
Дата опублікування:
14.07.2026 15:17
Опис:
Шановний Замовнику!
Наше підприємство має намір взяти участь у закупівлі.
Уважно вивчивши вимоги тендерної документації звертаємось до Вас із наступним.
Згідно вимог п.3 Додатку №1 тендерної документації Учасник має підтвердити «Наявність документально підтвердженого досвіду виконання учасником аналогічного за предметом закупівлі договору. Аналогічним за предметом закупівлі договором в розумінні цієї документації є договір з капітального ремонту та/або реконструкції гідроагрегату».
З метою розширення кола потенційних учасників закупівлі просимо внести зміни в тендерну документацію та викласти наступним чином «Аналогічним за предметом закупівлі договором в розумінні цієї документації є договір з капітального ремонту та/або реконструкції енергетичного обладнання в обсязі якого є роботи пов’язані з капітальним ремонтом турбінного та генераторного обладнання».
Відповідь:
Шановний Учаснику! Абзац 2 підпункту 3.1 пункту 3 Таблиці № 1 Додатка № 1 тендерної документації викладено у новій редакції: «Аналогічним за предметом закупівлі договором в розумінні цієї документації є договір з капітального ремонту та/або реконструкції гідроагрегату та/або турбінного та/або генераторного обладнання».
Дата відповіді:
16.07.2026 15:39