• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

(ДК 021:2015 код 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) Капітальний ремонт гідроагрегату Г-2 Київської ГАЕС філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 5 годин назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 5 годин назад

4 230 982.44 UAH без ПДВ
Номер: f5608f7a7dfc43c6b27b9add960d8cf8
Внутрішній номер закупівлі: 29756896
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-08-002153-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Сергій КУЧЕРЕНКО 380459658511 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 4 230 982.44 UAH без ПДВ
Період уточнення: 08.07.2026 10:29 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.07.2026 10:29 - 27.07.2026 09:00
Аукціон: 28.07.2026 14:18 - 28.07.2026 14:41
Період кваліфікації: 28.07.2026 14:41 - 31.08.2026 16:37
Період завантаження договору: 06.09.2026 00:00 - 16.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 230 982.44 (ДК 021:2015 код 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація) Капітальний ремонт гідроагрегату Г-2 Київської ГАЕС філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"