• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Фільтруючий матеріал аніоніт, катіоніт, кислота лимонна харчова, набір реагентів на хлор загальний для аналізатора хлору CL17, спирт етиловий ректифікований

ЛОТ 1 – Фільтруючий матеріал аніоніт ЛОТ 2 – Катіоніт ЛОТ 3 – Кислота лимонна харчова ЛОТ 4 – Набір реагентів на хлор загальний для аналізатора хлору CL17 ЛОТ 5 – Спирт етиловий ректифікований

Завершена

11 593 839.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 08.07.2026 08:23 - 20.07.2026 00:00
Відповідь надана

Щодо подовження терміну поставки Товару

Номер: b379463293394abfb44bcf9db27a662c
Дата опублікування: 13.07.2026 14:13
Опис: Шановний Замовнику! Наша компанія висловлює свою повагу та зацікавленість у прийнятті участі в тендерній закупівлі. У зв’язку з тим, що запропонована продукція планується до постачання безпосередньо від виробника, просимо розглянути можливість збільшення терміну поставки товару з 90 до 120 календарних днів у зв’язку з військовим станом в країні та пов’язаними з цим логістичними труднощами. Дякуємо та сподіваємось на подальшу співпрацю.
Відповідь: Повідомляємо про те, що не маємо можливості збільшити термін очікування фільтруючих матеріалів з 90 до 120 календарних днів у зв’язку з аварійно-відновлювальними роботами. Відсутність товару призведе до затримки пускових операцій.
Дата відповіді: 16.07.2026 12:02
Відповідь надана

Щодо подовження терміну подання тендерної пропозиції

Номер: b920d6d462394e759a6f0e57f732bf09
Дата опублікування: 09.07.2026 18:10
Опис: Доброго дня, шановний Замовнику! Наша компанія висловлює Вам свою повагу та засвідчує зацікавленість в прийнятті участі у тендерній закупівлі. У зв’язку з тим, що обладнання, яке вимагається умовами закупівлі, є закордонного виробництва, для належної підготовки тендерної пропозиції (зокрема, отримання технічної інформації, комерційних пропозицій та підтверджуючих документів від виробників) необхідний додатковий час. Враховуючи викладене, просимо Вас подовжити строк подання тендерних пропозицій на 5 (п’ять) робочих днів.
Відповідь: Замовником будуть внесені зміни
Дата відповіді: 10.07.2026 14:56