-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Фільтруючий матеріал аніоніт, катіоніт, кислота лимонна харчова, набір реагентів на хлор загальний для аналізатора хлору CL17, спирт етиловий ректифікований
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-000138-a
ЛОТ 1 – Фільтруючий матеріал аніоніт ЛОТ 2 – Катіоніт ЛОТ 3 – Кислота лимонна харчова ЛОТ 4 – Набір реагентів на хлор загальний для аналізатора хлору CL17 ЛОТ 5 – Спирт етиловий ректифікований
Завершена
11 593 839.17
UAH без ПДВ
Номер:
37a67939f00d47f6a4604a01354b8367
Внутрішній номер закупівлі:
29754871
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-000138-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24320000-3 Основні органічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
11 593 839.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 08:23 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 08:23 - 23.07.2026 10:00
Аукціон:
24.07.2026 12:06 - 24.07.2026 14:36
Період кваліфікації:
24.07.2026 14:36 - 30.07.2026 16:03
Період завантаження договору:
05.08.2026 00:00 - 15.08.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴2 812 777.50 ЛОТ 1 - Фільтруючий матеріал аніоніт
- Лот №2 ₴6 435 225.00 ЛОТ 2 - Катіоніт
- Лот №3 ₴2 176 875.00 ЛОТ 3 - Кислота лимонна харчова
- Лот №4 ₴66 420.00 ЛОТ 4 - Набір реагентів на хлор загальний для аналізатора хлору CL17
- Лот №5 ₴102 541.67 ЛОТ 5 - Спирт етиловий ректифікований