-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Канат для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-007515-a
Завершена
23 100.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 14:53 - 12.07.2026 00:00
Відповідь надана
Номенклатура
Номер:
a826ebef6b4f460192c4eec917acc532
Дата опублікування:
10.07.2026 10:46
Опис:
Чи можлива заміна
8.0 EN 12385-5 8x19S-IWRC - 300м
на
8.0 EN 12385-5 8x19S-FC 1370/1770 U sZ - 300м
Відповідь:
Добрий день. Пропозиція рахується підходящою, коли всі її параметри відповідають оголошенню та/або знаходяться в інтервальному значенні параметрів оголошення.
Дата відповіді:
10.07.2026 14:05