• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Канат для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")

Завершена

23 100.00 UAH без ПДВ
Номер: 7b769ed6980e4e97a695ab3e5bdad9fd
Внутрішній номер закупівлі: 29750587
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-07-007515-a   
Замовник: Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
Контактна особа: Гавриленкова Галина 380374136148 h.havrylenkova@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 23 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.07.2026 14:53 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.07.2026 14:53 - 15.07.2026 08:00
Аукціон: 16.07.2026 13:26 - 16.07.2026 13:55
Період кваліфікації: 16.07.2026 13:55 - 20.07.2026 10:31
Період завантаження договору: 26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴23 100.00 ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Канат для філії "Дністровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")