-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ручні електроінструменти
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-010747-a
загальний_42650000-7
Торги не відбулися
245 835.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 21:05 - 12.07.2026 00:00
Відповідь надана
уточнення п.6
Номер:
1279fbc2a8ba410a9c508df8b495a199
Дата опублікування:
08.07.2026 12:25
Опис:
шановний замовник!
тех вимоги для п.6 прописані під контрафактну продукцію, підтвердити параметри якої неможливо як і забезпечити гарантійні зобов'язання.
пропонуємо замінити тех вимоги на ті, що вказані для п.1
або
знизити вольтаж до 18В (доречі, вказаний вами параметр "Потужність: 24В" неправильний, оскільки потужність вимірюється в ватах - Вт. в вольтах вимірюється напруга - В) та ємність акумуляторів не менше 2 Аг (така ємність притаманна більшості інструменту вказного крутного момнту та інш).
таким чином буде можливість запропонувати офіційний інструмент з офіційною гарантією та відповідними якісними показниками
Відповідь:
Шановний Учаснику, за результатми опрацювання вашого звернення буде внесено зміни в тендерну документацію.
Дякую за звернення.
Дата відповіді:
08.07.2026 16:48
Відповідь надана
Тех вимоги
Номер:
e05369a8bc6946268d1ff871bf06fcdc
Дата опублікування:
08.07.2026 10:28
Опис:
В технічних вимогах до тендерної документації, Вами прописано технічні параметри лоту який планується закупати. Чи розглядаєте Ви інструмент в даній закупівлі з кращими або аналогічними технічними характеристиками? Прошу конкретизувати відповідь-так чи ні. Дякую
Відповідь:
Шановний Учаснику, відповідно до пункту 2,1. Додатку 3 до тендерної документації технічні характеристики запропонованих Учасником товарів повинні бути не гірші, ніж технічні характеристики товарів, зазначених Замовником у цьому додатку до тендерної документації.
Дякуємо за звернення
Дата відповіді:
08.07.2026 11:07