-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ручні електроінструменти
Тендер Prozorro UA-2026-07-06-010747-a
загальний_42650000-7
Торги не відбулися
245 835.00
UAH без ПДВ
Номер:
a4167536fa3046a0a7847ac55ad24b8c
Внутрішній номер закупівлі:
29742869
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-06-010747-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua https://kpi.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
42650000-7 Ручні інструменти пневматичні чи моторизованіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
245 835.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
06.07.2026 21:05 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2026 21:05 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 14:04
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴245 835.00 Ручні електроінструменти