• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги у сфері містобудування (Розробка проектів обґрунтування встановлення санітарно-захисних зон та їх погодження, інвентаризації та обґрунтовуючих матеріалів для отримання дозволів на викиди)

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-07-01-011305-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені у складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.

Торги не відбулися

9 440 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.07.2026 11:19 - 17.07.2026 00:00
Відповідь надана

Ціноутворення

Номер: 21b761e2d1144bd984e6539bb0a29933
Дата опублікування: 10.07.2026 16:21
Опис: Уважно вивчивши вимоги Додатку 1 та провівши кнсультації з компаніями які співпрацюють з ТОВ "Оператор ГТС України" у нас постає питання щодо ціноутворення вашого тендеру? Зважаючи на вимоги, що на кожен обєкт потрібно буде виїхати, і не один раз, вимоги до кваліфікації і дозволів до підрядників, вимоги вашої охорони праці та безпеки, відтермінування оплати та враховуючи інші фактори співпраці з ТОВ "Оператор ГТС України" вартість даної послуги має бути в 2 рази більша аніж очікувана. Тому питання, хто цей самогубця, що виграє цю процедуру за таку ціну? І питання до компетентності фахівців ТОВ "Оператора ГТС України" які формують очікувану вартість?
Відповідь: Доброго дня, шановний потенційний Учаснику. Очікувана вартість предмета закупівлі визначена відповідно до Примірної методики визначення вартості предмета закупівлі, затвердженої Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 (зі змінами), та внутрішніх документів Товариства методом порівняння ринкових цін на підставі отриманих комерційних пропозицій від потенційних надавачів послуг.
Дата відповіді: 13.07.2026 10:07
Відповідь надана

Не виконання вимог Наказу Мінекології

Номер: 5d2ee430d1ac4c47bf3a6b41b29c5dc1
Дата опублікування: 08.07.2026 13:08
Опис: Звертаємо Вашу увагу, що вимоги наказу Мінекології №448 від 27 червня 2023 року, регламентують вимоги до оформлення документів, в яких обгрунтовуються обсяги викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами, в т.ч проведення відповідних замірів на межі санітарно захистної зони а також нанесення спеціалістами-проектантами відповідної кваліфікації координатної сітки, джерел викидів, місцезнаходження виробничих процесів, обєктів житлового, громадського приначення та інше. Для виконання даних вимог у Учасника має бути відповідна матеріально тхнічна база та фахівці. Тому, для уникнення непорозумінь в подальшому з контролюючими та правоохоронними органами, просимо Вас привести вимоги Додатку 2 та Додатку 1 до даного регулюючого акту.
Відповідь: Доброго дня, шановний потенційний Учаснику. Ваше звернення опрацьовується. За потреби, до тендерної документації будуть внесені відповідні зміни.
Дата відповіді: 09.07.2026 10:10
Відповідь надана

Приведення додатків у відповідність.

Номер: d3ccf880915b46b990a197732210ea50
Дата опублікування: 08.07.2026 12:55
Опис: Доброго дня, шановний Замовнику. Відповідно до п.2.2 Додатку 3 ТД Учасник (Переможець) має провести заміри наступних речовин метан, етантіол (етилмеркаптан). Однак в Додатку 2 до ТД Замовник не надав межі вимірювання даних одиниць. Межі вимірювання суттєво впливають на вартість замірів, а отже і на вартість робіт. Тому просимо Вас вказати межі вимірювань.
Відповідь: Доброго дня, шановний потенційний Учаснику. Ваше звернення опрацьовується. За потреби, до тендерної документації будуть внесені відповідні зміни.
Дата відповіді: 09.07.2026 10:10