• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги у сфері містобудування (Розробка проектів обґрунтування встановлення санітарно-захисних зон та їх погодження, інвентаризації та обґрунтовуючих матеріалів для отримання дозволів на викиди)

Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-07-01-011305-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та представлені у складі тендерної пропозиції, можуть бути надані як українською, так і російською мовами. Критерій оцінки – ціна 100%.

Торги не відбулися

9 440 000.00 UAH без ПДВ
Номер: a04e1d55ba9c4d4f8fe4912cde953d80
Внутрішній номер закупівлі: 29734961
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-06-002816-a   
Замовник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Мороз Юрій Володимирович 380342784302 MOROZ-YV@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 71410000-5 Послуги у сфері містобудуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 9 440 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 06.07.2026 11:19 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2026 11:19 - 20.07.2026 12:00
Аукціон: з 21.07.2026 15:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 440 000.00 Послуги у сфері містобудування (Розробка проектів обґрунтування встановлення санітарно-захисних зон та їх погодження, інвентаризації та обґрунтовуючих матеріалів для отримання дозволів на викиди)