-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71330000-0 Інженерні послуги різні (Надання послуг з шеф-нагляду за демонтажем/монтажем, проведення випробування генераторного та гідротурбінного обладнання, а також його обстеження для визначення технічного стану та ремонтопридатності для філій ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-002586-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
5 266 812.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 11:38 - 12.07.2026 00:00
Відповідь надана
Перелік документів та інформації, які подаються учасником процедури закупівлі
Номер:
f0a27a139cae44bb9819952e27beb995
Дата опублікування:
09.07.2026 13:54
Опис:
Шановний Замовнику!
Наше підприємство має намір взяти участь у закупівлі.
Уважно вивчивши вимоги тендерної документації звертаємось до Вас із наступним.
Згідно п. 6.1 Продовження додатка 1 тендерної документації Учасник має надати дозвільні документи на експлуатацію «Устатковання напругою понад 1000 В (випробувальна установка)».
Під час проведення випробувань на місцях експлуатації (на ГЕС-ГАЕС) гідрогенераторів, в тому числі проведення високовольтних випробувань, індукційних підпресувань та випробувань осердя статора на питомі втрати й нагрів, та інших випробувань, як правило, використовується стаціонарна випробувальна установка самої станції. Дане обладнання знаходиться у власності ГЕС-ГАЕС є стаціонарнім та специфічним, має великі габарити та вагу і не поставляється підрядником для проведення разових випробувань.
Просимо підтвердити що для проведення високовольтних випробувань гідрогенераторів на місцях їх експлуатації (на ГЕС-ГАЕС), використовуватиметься стаціонарне обладнання самої станції, та від Учасника торгів достатньо надати в своїй тендерній пропозиції діючі документи допуску на проведення випробувань понад 1000 В для спеціалістів, яких планується залучити для подібних випробувань.
Відповідь:
Шановний Учаснику! На Ваше звернення повідомляємо, що відповідно до Технічного завдання (Продовження додатка №5 тендерної документації) проведення високовольтних випробувань входить до об’єму послуг, які має надати Виконавець. Враховуючи зазначене Виконавець повинен надати свої дозвільні документи на експлуатацію «Устаткування напругою понад 1000 В (випробувальна установка)». При цьому, Замовник не може надати випробувальне обладнання філії (ГЕС/ГАЕС) Виконавцю.
Дата відповіді:
10.07.2026 15:05
Відповідь надана
Кінцевий строк подання тендерних пропозицій
Номер:
905dd71de9bc4d45a52afe48d61e09b5
Дата опублікування:
06.07.2026 16:06
Опис:
Шановний Замовнику!
Наше підприємство має намір взяти участь у закупівлі.
З метою ретельного опрацювання вимог тендерної документації та належної підготовки документів, передбачених вимогами даної закупівлії, просимо Вас подовжити термін подання пропозицій до 15.07.2026 року включно.
Відповідь:
Шановний Учаснику! На Ваше звернення повідомляємо, що Замовником було внесено зміни до тендерної документації та продовжено кінцевий строк подання тендерних пропозицій до 15.07.2026.
Дата відповіді:
08.07.2026 16:20
Відповідь надана
Технічна специфікація
Номер:
4c390ee984134f9b9c03a619468c7312
Дата опублікування:
06.07.2026 16:05
Опис:
Шановний Замовнику!
Наше підприємство має намір взяти участь у закупівлі.
Уважно вивчивши вимоги тендерної документації звертаємось до Вас із наступним.
Продовженням Додатку №5 тендерної документації передбачено надання по п’ятнадцять послуг з обстеження, шеф-нагляду за ремонтом та випробуваннями обладнання гідроагрегатів з фіксованою кількістю людино-днів на одну послугу.
На нашу думку 10 людино-днів на одну послугу обстеження або випробувань може бути недостатньою. Просимо підтвердити що фактична кількість людино-днів на одну послугу може змінюватися як в менший так і більший бік без перевищення сумарної кількості послуг за видами (категоріями) у межах кожної ГЕС/ГАЕС.
Відповідь:
Шановний Учаснику! На Ваше звернення повідомляємо, що Замовником було внесено зміни до тендерної документації (Продовження додатка №5) та продовжено кінцевий строк подання тендерних пропозицій.
Дата відповіді:
08.07.2026 16:20