-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 71330000-0 Інженерні послуги різні (Надання послуг з шеф-нагляду за демонтажем/монтажем, проведення випробування генераторного та гідротурбінного обладнання, а також його обстеження для визначення технічного стану та ремонтопридатності для філій ПрАТ «Укргідроенерго»)
Тендер Prozorro UA-2026-07-02-002586-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
5 266 812.00
UAH без ПДВ
Номер:
44bc15b10ba2417b836a30afdafc05e8
Внутрішній номер закупівлі:
29711858
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-02-002586-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Оксана ЯРМАК 380459658357 tender@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
71330000-0 Інженерні послуги різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
5 266 812.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
02.07.2026 11:38 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
02.07.2026 11:38 - 15.07.2026 09:00
Аукціон:
з 16.07.2026 11:45
Період кваліфікації:
15.07.2026 09:00 - 22.07.2026 16:49
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 266 812.00 ДК 021:2015 код 71330000-0 Інженерні послуги різні (Надання послуг з шеф-нагляду за демонтажем/монтажем, проведення випробування генераторного та гідротурбінного обладнання, а також його обстеження для визначення технічного стану та ремонтопридатності для філій ПрАТ «Укргідроенерго»)