-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015 – 31120000-3 - Генератори (Дизельний генератор ALIMAR 72 кВт/90 кВа або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-011649-a
Завершена
720 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 15:54 - 09.07.2026 00:00
Відповідь надана
Коригування вимог до номінальної потужності та максимальної ваги товару
Номер:
93a420f0343d4ff5a95dc0e758f4f6ba
Дата опублікування:
01.07.2026 16:34
Опис:
Шановний Замовнику! На доповнення до попереднього запиту щодо постачання товару-еквіваленту зі збільшеним паливним баком (300 л замість 200 л), повідомляємо, що високоякісні моделі генераторів провідних виробників у даному класі потужності можуть комплектуватися збільшеними паливними баками (для забезпечення значно тривалішого часу автономної роботи об'єкта без дозаправки). Наявність такого бака разом із додатковим об'ємом палива збільшує конструкційну вагу обладнання в середньому на 90 кг від базової. З метою забезпечення тривалої автономності роботи обладнання для потреб підрозділів Національної поліції та розширення конкуренції серед учасників, просимо уточнити: чи буде прийнята пропозиція генератора зі збільшеним паливним баком, якщо його загальна вага перевищуватиме базову вимогу ТЗ у межах до 90–100 кг? Просимо внести відповідні коригування до граничних параметрів ваги в тендерній документації.
У технічних вимогах вказано параметр номінальної потужності (кВА та кВт): «Номінальна потужність, кВА — не менше 82» та «Номінальна потужність, кВт — не менше 65». Просимо Вас знизити ці пороги до не менше 81 кВА та не менше 64.8 кВт відповідно. Різниця в 1 кВА та 0.2 кВт є суто математичною та технічно несуттєвою, вона жодним чином не вплине на стабільність роботи підключеного обладнання об'єкта. Водночас існуючі обмеження штучно відсікають великий сегмент серійних високоякісних генераторів європейського виробництва зі стандартним кроком потужності 81 кВА (Prime) / 90 кВА (Standby) та 64.8 кВт (Prime) / 72 кВт (Standby).Просимо внести зміни до тендерної документації.
Відповідь:
Шановний учаснику! Розглянувши Ваше звернення, повідомляємо наступне. Замовником не встановлено вимог щодо вимог щодо мінімального або максимального об’єму паливного бака. Водночас тендерна пропозиція учасника повинна відповідати технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, визначеним у Додатку 2 до тендерної документації. Технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі визначені Замовником відповідно до його потреб та з урахуванням особливостей експлуатації предмета закупівлі.
Дата відповіді:
03.07.2026 15:42
Відповідь надана
Уточнення щодо відповідності товару-еквіваленту зі збільшеним об'ємом паливного бака та вагою
Номер:
ccee7e712d6d449cac0044ef13eeea8e
Дата опублікування:
01.07.2026 14:56
Опис:
Шановний Замовнику! Технічними вимогами тендерної документації допускається постачання еквіваленту предмета закупівлі. Просимо Вас підтвердити, чи буде вважатися належною та прийнятною пропозиція учасника, який пропонує товар-аналог із суттєво покращеними експлуатаційними характеристиками, а саме: зі збільшеним паливним баком (більше ніж на 100 літрів від мінімальних вимог у 200 л, що забезпечує значно більшу автономність роботи обладнання), той час як довжина та ширина залишаються в межах норми? Просимо надати роз'яснення, щоб уникнути неоднозначного трактування під час оцінки пропозицій. Дякуємо!
Відповідь:
Шановний учаснику! Розглянувши Ваше звернення, повідомляємо наступне. Предметом закупівлі передбачено можливість постачання еквівалентного товару. Відповідно до вимог тендерної документації до всіх посилань на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника - застосовується вираз «або еквівалент». Еквівалентом вважатиметься товар, який за характеристиками та своїм призначенням відповідає вимогам, встановленим Замовником. Учасник може пропонувати товар-аналог із суттєво покращеними експлуатаційними характеристиками. Водночас звертаємо увагу, що запропонований еквівалентний товар повинен відповідати всім технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, визначеним тендерною документацією, у тому числі вимогам Додатку 2 до тендерної документації.
Дата відповіді:
03.07.2026 15:42
Відповідь надана
Надання роз'яснень та внесення змін до технічних вимог тендерної документації
Номер:
8aab744d1f0843ec91484aee112a1bfe
Дата опублікування:
01.07.2026 14:33
Опис:
Шановний Замовнику! У Додатку з технічними вимогами до предмета закупівлі вказано параметр габаритів: "Не більше 2350x1380x1000 мм". Просимо уточнити, чи не допущено в документації технічну помилку (описку) щодо обмеження висоти у 1000 мм? Зазначаємо, що для дизельних генераторів номінальною потужністю понад 82 кВА у захисному шумоізоляційному кожусі стандартна заводська висота (Height) становить в середньому від 1450 до 1700 мм. Обладнання висотою до 1000 мм (1 метр) у захисному кожусі такої потужності відсутнє на ринку, що штучно обмежує конкуренцію та унеможливлює подання пропозицій учасниками. Просимо внести зміни до тендерної документації та збільшити граничний параметр висоти до 1650 мм з метою дотримання принципів недискримінації учасників та здорової конкуренції відповідно до ст. 5 Закону України "Про публічні закупівлі".
Відповідь:
Шановний учаснику! Розглянувши Ваше звернення, повідомляємо, що стосовно вашого питання Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
03.07.2026 15:41
Відповідь надана
Уточнення технічних вимог та відповідності еквіваленту щодо габаритів та об'єму бака
Номер:
eb28714cb0374699870f98a501f454cf
Дата опублікування:
01.07.2026 13:59
Опис:
Шановний Замовнику! У Додатку з технічними вимогами до предмета закупівлі вказано параметр: «Габарити з кожухом, мм — Не більше 2350x1380x1000». Просимо Вас уточнити послідовність зазначених лінійних розмірів із вказівкою, яке саме з наведених значень є Довжиною, Шириною та Висотою генератора.Оскільки технічним завданням допускається постачання еквіваленту, просимо підтвердити, чи буде прийнято пропозицію учасника з товаром-аналогом, який має покращені експлуатаційні характеристики, а саме: збільшений паливний бак (більше на 100 літрів від мінімальних вимог), що призводить до конструктивного збільшення висоти генератора (орієнтовно на 230 мм), при цьому загальні габарити (довжина та ширина) та об'єм конструкції залишаються в межах норми для встановлення? Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Шановний учаснику! Розглянувши Ваше звернення, повідомляємо, що стосовно вашого питання Замовником будуть внесені зміни до тендерної документації.
Дата відповіді:
03.07.2026 15:40