• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015 – 31120000-3 - Генератори (Дизельний генератор ALIMAR 72 кВт/90 кВа або еквівалент)

Завершена

720 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 4cd346bbc706405eae4f1d38f9d3742f
Внутрішній номер закупівлі: 29694818
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-30-011649-a   
Замовник: Державна установа "Центр обслуговування підрозділів Національної поліції України"
Контактна особа: Дамір Тенчурін +380443632407 tender.center.npu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 720 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.06.2026 15:54 - 09.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 30.06.2026 15:54 - 12.07.2026 10:00
Аукціон: з 13.07.2026 14:33
Період кваліфікації: 12.07.2026 10:00 - 17.07.2026 15:55
Період завантаження договору: 23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴720 000.00 Код ДК 021:2015 – 31120000-3 - Генератори (Дизельний генератор ALIMAR 72 кВт/90 кВа або еквівалент).