-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Затвор поворотний дисковий чавунний Ду 600 з електроприводом
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-010949-a
Завершена
261 380.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 15:33 - 05.07.2026 00:00
Відповідь надана
Комплектнысть
Номер:
831140e172a04c7abb6fcc2a094f9567
Дата опублікування:
03.07.2026 09:14
Опис:
Добрий день. Просимо уточнити, чи повинен товар постачатися у комплекті із встановленим електроприводом, чи достатньо поставки затвора, конструктивно підготовленого для монтажу електропривода (з посадковим квадратом 100×100 мм
Відповідь:
Шановний Учаснику! Повідомляємо, що предметом закупівлі є затвор поворотний дисковий чавунний Ду 600 з електроприводом.
Отже, товар повинен постачатися у комплекті із встановленим (або таким, що входить до комплекту поставки) електроприводом, який забезпечує повну працездатність виробу та відповідає технічним вимогам тендерної документації.
Поставка лише затвора, конструктивно підготовленого для монтажу електропривода (з посадковим квадратом 100×100 мм), без електропривода, не відповідатиме вимогам тендерної документації.
Дата відповіді:
03.07.2026 10:42