-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Затвор поворотний дисковий чавунний Ду 600 з електроприводом
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-010949-a
Завершена
261 380.00
UAH з ПДВ
Номер:
09f568b873a242e1b90eceb5a4c7db9a
Внутрішній номер закупівлі:
29694090
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-010949-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БРОВАРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ БРОВАРСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ "БРОВАРИТЕПЛОВОДОЕНЕРГІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13711949
-
Адреса:
07400, Україна, Київська область, Бровари, ВУЛИЦЯ ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 3 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Коротенко Роман Олегович 380503164749 yobrovteplo@ukr.net http://brovteplo.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
261 380.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 15:33 - 05.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 15:33 - 08.07.2026 16:00
Аукціон:
09.07.2026 15:34 - 09.07.2026 16:09
Період кваліфікації:
09.07.2026 16:09 - 15.07.2026 16:41
Період завантаження договору:
21.07.2026 00:00 - 31.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴261 380.00 Затвор поворотний дисковий чавунний Ду 600 з електроприводом