-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, тротуарів та інших територій Полтавської міської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-008329-a
Завершена
28 563 527.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 14:20 - 06.07.2026 00:00
Відповідь надана
Строк подачі пропозиції
Номер:
a466882ba2a84984bc07448b1baf11f3
Дата опублікування:
04.07.2026 10:59
Опис:
В розділі IV. кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 07.06.2026 року 00:00. Чи не вплине ця невідповідність на чинність проведенної закупівлі?
Відповідь:
Дякуємо за звернення. Замовником виправлено строк подання тендерних пропозицій, після внесення змін до тендерної документації.
Дата відповіді:
06.07.2026 08:02
Відповідь надана
Аналіз цін
Номер:
72e0c58d3e3c4a8db5197fd53410b0ea
Дата опублікування:
03.07.2026 16:19
Опис:
Шановний Замовнику! В Додатку 5 до тендерної документації зазначено, що перед укладенням договору, Переможець для підтвердження обґрунтованості Договірної ціни, надає документи аналізу цін відповідно до Постанови КМУ №1512, шляхом направлення звіту з аналізу цін, згідно форми вказаної у Додатку № 8 до тендерної документації, на офіційну електронну пошту Замовника: uprav.zhkg@rada-poltava.gov.ua
3. У разі виявлення Замовником невідповідності запропонованих робіт та товарів, які є складовою предмета закупівлі, за визначеними вимогами у технічному завданні, або запропонований обсяг робіт (або матеріалів) не може забезпечити виконання повного обсягу робіт або матеріали не можуть використовуватись за призначенням, така пропозиція учасника за рішенням Замовника може відхилитись, як така що не відповідає вимогам Замовника визначеним у Документації, зокрема в технічній частині предмета закупівлі.
Вважаємо дану вимогу дискримінаційною, оскільки вся інформація повинна завантажуватися в електронну систему закупівель, а не на електронну пошту Замовника. Тоді всі учасники, ДАСУ та ін. зможуть бачити інформацію, подану Переможцем і в разі не дотримання вимог мають право на оскарження дій Замовника, а дане формулювання вимоги Замовником фактично унеможливлює перегляд інформації іншими учасниками. Окрім того, в попередній Вашій закупівлі була аналогічна вимога.
Просимо внести зміни в тендерну документацію.
Відповідь:
Дякуємо за звернення.
Вимога щодо надання переможцем звіту з аналізу цін відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 1512 встановлена Замовником з метою підтвердження обґрунтованості договірної ціни перед укладенням договору про закупівлю.
Зазначений звіт не є складовою тендерної пропозиції учасника, не подається для оцінки тендерних пропозицій та не впливає на результати проведення процедури закупівлі. Відповідно, така вимога не створює переваг чи обмежень для окремих учасників та застосовується виключно до учасника, якого визначено переможцем.
Враховуючи викладене, Замовник не вбачає підстав вважати зазначену вимогу дискримінаційною, оскільки вона не обмежує конкуренцію та однаковою мірою застосовується до будь-якого учасника, який буде визначений переможцем процедури закупівлі.
Підстави для внесення змін до тендерної документації відсутні.
Водночас повідомляємо, що відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» та Особливостей здійснення публічних закупівель оскарженню підлягають рішення, дії чи бездіяльність замовника під час проведення процедури закупівлі, зокрема рішення щодо визначення переможця процедури закупівлі. Документи, які подаються переможцем на етапі укладення договору та не є складовою його тендерної пропозиції, не є предметом оцінки тендерних пропозицій та не впливають на визначення результатів процедури закупівлі.
Таким чином, твердження про неможливість оскарження дій Замовника у зв'язку з ненаданням доступу до зазначених документів є безпідставним, оскільки предметом оскарження є рішення Замовника щодо визначення переможця та відповідність його тендерної пропозиції вимогам тендерної документації, а не документи, які надаються переможцем після завершення оцінки тендерних пропозицій для укладення договору.
Дата відповіді:
06.07.2026 07:58