-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, тротуарів та інших територій Полтавської міської територіальної громади
Тендер Prozorro UA-2026-06-30-008329-a
Завершена
28 563 527.00
UAH з ПДВ
Номер:
eccde8fc1cd045c8bbbcbfa99e0a58d6
Внутрішній номер закупівлі:
29691495
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-30-008329-a
Замовник:
Управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Полтавської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03365854
-
Адреса:
36000, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Стрітенська, 19
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ігор Ланюк +380532561938 gorgyts190@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
28 563 527.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
30.06.2026 14:20 - 06.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2026 14:20 - 09.07.2026 00:00
Аукціон:
09.07.2026 13:04 - 09.07.2026 13:33
Період кваліфікації:
09.07.2026 13:33 - 10.07.2026 16:43
Період завантаження договору:
16.07.2026 00:00 - 26.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 563 527.00 Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, тротуарів та інших територій Полтавської міської територіальної громади