-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Генератор дизельний
Тендер Prozorro UA-2026-06-29-006143-a
Торги відмінено
400 400.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.06.2026 13:56 - 08.07.2026 00:00
Відповідь надана
технічні характеристики
Номер:
bb75541b9a1a4660ad9e7de0eb4d7b58
Дата опублікування:
03.07.2026 11:29
Опис:
Добрий день, Шановний Замовнику, просимо вас звернути увагу на показник "Об’єм охолоджуючої рідини , не більше– 6,1 л." Об'єм охолоджуючої рідини безпосередньо залежить від конструкції двигуна, потужності генератора та ефективності системи охолодження. Більший об'єм охолоджуючої рідини (в межах 16 літрів) забезпечує стабільніший тепловий режим роботи двигуна під високим навантаженням, знижує ризик перегріву та подовжує термін служби генераторної станції в умовах тривалої експлуатації. Так само в генераторі вказаном для прикладу в закупівлі знаходиться двигун з об'ємом охлоджуючої рідини до 13 літрів. Просимо змінити вимогу в Технічній специфікації з: «Об’єм охолоджуючої рідини, не більше – 6,1 л» > на: «Об’єм охолоджуючої рідини, не більше – 16 л».
Відповідь:
Дякуємо за запитання Замовник розгляне та проаналізує ваше звернення і у разі необхідності, будуть внесені зміни до тендерної документації
Дата відповіді:
06.07.2026 12:48
Відповідь надана
Про відповідність інформації щодо кількості товару
Номер:
4891cd366aa54f19908bcf3954376b8c
Дата опублікування:
03.07.2026 09:24
Опис:
Вітаю!
Шановний Замовнику, з метою належної підготовки тендерної пропозиції просимо привести у відповідність інформацію щодо кількості товару.
Наразі в електронному полі тендерного майданчика зазначена кількість 1 шт., тоді як у Додатку 3 «Технічні вимоги» тендерної документації вказана кількість 6 шт.
Просимо усунути зазначену невідповідність шляхом внесення відповідних змін до електронного поля або тендерної документації (залежно від того, яка інформація є правильною), щоб учасники мали можливість підготувати тендерні пропозиції відповідно до актуальних вимог.
Відповідь:
Дякуємо за запитання Замовник розгляне та проаналізує ваше звернення і у разі необхідності, будуть внесені зміни до тендерної документації
Дата відповіді:
06.07.2026 12:47