• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Генератор дизельний

Торги відмінено

400 400.00 UAH з ПДВ
Номер: c916aeb6ad6946f78b86e466e485c620
Внутрішній номер закупівлі: 29676902
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-29-006143-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ (ЯСЛА-САДОК) КОМБІНОВАНОГО ТИПУ № 2 "ПЕРЛИНКА" САМАРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Ольга Клиценко +380998168792 41846952_tender@ukr.net https://ncheburashka.klasna.com/
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 400 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.06.2026 13:56 - 08.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2026 13:56 - 11.07.2026 00:00
Аукціон: з 13.07.2026 11:52
Період кваліфікації: з 11.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

Інформація про скасування

Номер: 2a5418bb2c68430194323f844b59c66c
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Замовник виявив у Закупівлі порушення законодавства з питань публічних закупівель. Опис порушення (порушень): Під час розгляду тенедреної пропозиції учасника було виявлено помилку в технічні частині, а саме відсутній опис двигуна до генератора. Оскільки процедура перебуває на етапі кваліфікації, внести зміни до ТД або надіслати вимогу про усунення невідповідностей з цих підстав є неможливим, що свідчить про неможливість усунення порушень, які виникли через виявлені порушення вимог законодавства. З огляду на зазначене є підстави для прийняття рішення про відміну відкритих торгів з особливостями
Період оскарження: 07.08.2026 19:50 - 18.08.2026 00:00
Дата опублікування: 07.08.2026 19:50
Дата виконання: 18.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
  • Лот №1 ₴400 400.00 Генератор дизельний