-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Електричні інструменти (Електричні інструменти)
Тендер Prozorro UA-2026-06-26-009566-a
Електричні інструменти (Електричні інструменти) 7 найменувань
Завершена
855 270.98
UAH без ПДВ
Період уточнення:
26.06.2026 15:28 - 17.07.2026 00:00
Відповідь надана
уточнення п.5
Номер:
51624598f95b4369b0f8bbf8c2b0a72b
Дата опублікування:
01.07.2026 10:35
Опис:
в тех вимогах п.5 вказано:
"Потужність – не менше 650 Вт**
Зусилля затягування (крутний момент) - не менше 600 Нм**
Кількість обертів - 0-2100 об/хв.**
Частота ударів - не менше 2700 уд/хв.**
Тип патрона - зовнішній квадрат
Свердлильний патрон - 1/2" (12,70 мм)
Довжина кабелю – не менше 3 м**
"
дані характеристики притаманні лише одній моделі , вказаній в назві - Metabo SSW 650, яка вже не виробляється та офіційно в Україну не поставляється. крім того, вказання тех.параметрів предмету закупівлі, які відповідають лише одній моделі суперечить чинному законодавству!
окремо хочемо зауважити, що у всіх параметрах вами вказано "не менше" крім кількості обертів, що не має технологічного обгрунтування, а свідчить про штучне обмеження конкуренції, що також суперечить законодавству!
просимо викласти тех вимоги у такій редакції:
"Потужність – не менше 650 Вт**
Зусилля затягування (крутний момент) - не менше 600 Нм**
Кількість обертів - не менше 0-2100 об/хв.**
Частота ударів - не менше 2700 уд/хв.**
Тип патрона - зовнішній квадрат
Свердлильний патрон - 1/2" (12,70 мм)
Довжина кабелю – не менше 3 м**"
Відповідь:
Ваше звернення розглядається Замовником. У разі прийняття позитивного рішення до тендерної документації будуть внесені відповідні зміни.
Дата відповіді:
01.07.2026 15:02