• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електричні інструменти (Електричні інструменти)

Електричні інструменти (Електричні інструменти) 7 найменувань

Завершена

855 270.98 UAH без ПДВ
Номер: 59ac5ae6011344c88153399786b0c78e
Внутрішній номер закупівлі: 29667152
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-26-009566-a   
Замовник: ТРИПІЛЬСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ЦЕНТРЕНЕРГО"
Контактна особа: Орлова Ірина 380457255462 orlova@tptes.centrenergo.com http://www.centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015: 43830000-0 Електричні інструментиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 855 270.98 UAH без ПДВ
Період уточнення: 26.06.2026 15:28 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 26.06.2026 15:28 - 20.07.2026 09:00
Аукціон: 21.07.2026 12:27 - 21.07.2026 12:56
Період кваліфікації: 21.07.2026 12:56 - 22.07.2026 16:52
Період завантаження договору: 28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴855 270.98 Електричні інструменти (Електричні інструменти)