-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
-
Донорські кошти
ДК 021:2015 33140000-3 – Медичні матеріали (CPV) (НК 024:2023 45150 - Офтальмологічний хірургічний набір, який не містить лікувальних засобів, одноразового використання, НК 031:2024 Q0299 – Офтальмологічні пристрої - інше; НК 024:2023 45150 - Офтальмологічний хірургічний набір, який не містить лікувальних засобів, одноразового використання, НК 031:2024 Q0299 – Офтальмологічні пристрої - інше; НК 024:2023 45150 - Офтальмологічний хірургічний набір, який не містить лікувальних засобів, одноразового використання, НК 031:2024 Q0299 – Офтальмологічні пристрої – інше)
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-006802-a
Під одиницею виміру "пачка" слід розуміти "упаковка" згідно ТС.
Торги не відбулися
1 086 680.00
UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 13:32 - 23.07.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим