-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
-
Донорські кошти
ДК 021:2015 33140000-3 – Медичні матеріали (CPV) (НК 024:2023 45150 - Офтальмологічний хірургічний набір, який не містить лікувальних засобів, одноразового використання, НК 031:2024 Q0299 – Офтальмологічні пристрої - інше; НК 024:2023 45150 - Офтальмологічний хірургічний набір, який не містить лікувальних засобів, одноразового використання, НК 031:2024 Q0299 – Офтальмологічні пристрої - інше; НК 024:2023 45150 - Офтальмологічний хірургічний набір, який не містить лікувальних засобів, одноразового використання, НК 031:2024 Q0299 – Офтальмологічні пристрої – інше)
Тендер Prozorro UA-2026-06-25-006802-a
Під одиницею виміру "пачка" слід розуміти "упаковка" згідно ТС.
Торги не відбулися
1 086 680.00
UAH без ПДВ
Номер:
60413009a8b44d0c84004eb376893d06
Внутрішній номер закупівлі:
29650672
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-25-006802-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Тернопільська обласна клінічна лікарня" Тернопільської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02001311
-
Адреса:
46002, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, вул. Клінічна, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Гуцул +0352525806 yuli15.05.1980@gmail.com
Організація-донор:
Програма Польщі Interreg VI-A NEXT
×
-
Ідентифікатор:
PL-REGON 140315583
-
Адреса:
00-926, Республіка Польща, Masovian, Warsaw, 2 Wspólna St., 4
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 086 680.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
25.06.2026 13:32 - 23.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
25.06.2026 13:32 - 26.07.2026 00:00
Аукціон:
з 27.07.2026 15:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 086 680.00 ДК 021:2015 33140000-3 – Медичні матеріали (CPV) (НК 024:2023 45150 - Офтальмологічний хірургічний набір, який не містить лікувальних засобів, одноразового використання, НК 031:2024 Q0299 – Офтальмологічні пристрої - інше; НК 024:2023 45150 - Офтальмологічний хірургічний набір, який не містить лікувальних засобів, одноразового використання, НК 031:2024 Q0299 – Офтальмологічні пристрої - інше; НК 024:2023 45150 - Офтальмологічний хірургічний набір, який не містить лікувальних засобів, одноразового використання, НК 031:2024 Q0299 – Офтальмологічні пристрої – інше)