-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:201545330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи «Аварійно-відновлювальний поточний ремонт інженерних мереж системи центрального опалення та внутрішніх мереж в ЗЗСО № 78 за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 47»
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-011185-a
ДК 021:201545330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи «Аварійно-відновлювальний поточний ремонт інженерних мереж системи центрального опалення та внутрішніх мереж в ЗЗСО № 78 за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 47» Згідно документації.
Завершена
3 520 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 16:10 - 29.06.2026 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим