-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:201545330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи «Аварійно-відновлювальний поточний ремонт інженерних мереж системи центрального опалення та внутрішніх мереж в ЗЗСО № 78 за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 47»
Тендер Prozorro UA-2026-06-24-011185-a
ДК 021:201545330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи «Аварійно-відновлювальний поточний ремонт інженерних мереж системи центрального опалення та внутрішніх мереж в ЗЗСО № 78 за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 47» Згідно документації.
Завершена
3 520 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
dabbfd23a6cb4bcf8f32ddf828b84834
Внутрішній номер закупівлі:
29641101
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-24-011185-a
Замовник:
Управління освіти та інноваційного розвитку Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
39833860
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, буд. 24/7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Швець Олег Віталійович 380442535305 gospgrupa20@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 520 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
24.06.2026 16:10 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
24.06.2026 16:10 - 02.07.2026 09:00
Аукціон:
з 03.07.2026 15:11
Період кваліфікації:
02.07.2026 09:00 - 06.07.2026 12:16
Період завантаження договору:
12.07.2026 00:00 - 22.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 520 000.00 ДК 021:201545330000-9 - Водопровідні та санітарно-технічні роботи «Аварійно-відновлювальний поточний ремонт інженерних мереж системи центрального опалення та внутрішніх мереж в ЗЗСО № 78 за адресою: м. Київ, вул. Шота Руставелі, 47»