-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба водопровідна ПЕ, труба каналізаційна та з’єднувальні деталі), 44160000-9 за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.
Тендер Prozorro UA-2026-06-23-006475-a
Закупівля здійснюється щодо предмета закупівлі в цілому.
Завершена
4 690 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.06.2026 13:59 - 30.06.2026 00:00
Відповідь надана
Обсадна труба
Номер:
e7c3ef20052740abb3d70c9e1bedd0f5
Дата опублікування:
25.06.2026 15:26
Опис:
Добрий день
З якого матеріалу має бути виготовлена "Труба обсадна 125 L3m" ?
Відповідь:
Доброго дня! Труба обсадна 125 L3m вироблена з непластифікованого полівінілхлориду.
Дата відповіді:
25.06.2026 15:56
Відповідь надана
ДСТУ Б EN 12201-3:2018
Номер:
5a5d8ee4364249f2865ddf311149108a
Дата опублікування:
25.06.2026 11:15
Опис:
Доброго дня!
Звертаємо увагу на невірне ( неіснуюче ДСТУ ), а саме ДСТУ Б EN 12201-3:2018.
Втулки під фланець для водопроводів виготовляють по єдиному чинному ДСТУ , а саме ДСТУ EN 12201-3:2018 Системи трубопровідних систем для водопостачання, дренажу та каналізації під тиском. Поліетилен (ПЕ). Частина 3. Фітинги (EN 12201-3:2011 + A1:2012, IDT).
Прохання внести зміни та видалити невірне ДСТУ з назви товару або прописати чинне.
Відповідь:
Доброго дня! Ваше звернення розглянуте, до тендерної документації будуть внесені зміни.
Дата відповіді:
25.06.2026 12:50