• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби (Труба водопровідна ПЕ, труба каналізаційна та з’єднувальні деталі), 44160000-9 за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника.

Закупівля здійснюється щодо предмета закупівлі в цілому.

Завершена

4 690 000.00 UAH з ПДВ
Номер: d84fac478cad47f19e3b245d6f6d30f4
Внутрішній номер закупівлі: 29621985
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-06-23-006475-a   
Замовник: Комунальне підприємство "Теплоенергетик" КМР"
Контактна особа: Козаков Валентин Миколайович 380504887773 snab_tec@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 690 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 23.06.2026 13:59 - 30.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 23.06.2026 13:59 - 03.07.2026 00:00
Аукціон: 03.07.2026 15:51 - 03.07.2026 16:14
Період кваліфікації: 03.07.2026 16:14 - 08.07.2026 16:05
Період завантаження договору: 14.07.2026 00:00 - 24.07.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 690 000.00 ЛОТ 1 Труба водопровідна ПЕ, труба каналізаційна та з’єднувальні деталі