-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне , марки Г або Г**(13-100) розсортоване (збагачене або незбагачене відповідно до ДСТУ 7146:2010))
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-006284-a
Торги не відбулися
410 000.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 12:56 - 29.06.2026 00:00
Відповідь надана
Технічна специфікація
Номер:
6a6a4c07c28d4656a9d3378159d58763
Дата опублікування:
26.06.2026 12:46
Опис:
В Додатку №2 до тендерної документації Ви встановлюєте такий показник, як "Масова частка мінеральних домішок (породи) з розміром кусків 25 мм і більше для незбагаченого вугілля" - Не більше ніж 4 (або відповідно до вимог таблиці 1 ДСТУ 7146:2010.
Звертаємо увагу, що відповідно до Таблиці №1 ДСТУ 7146:2010 Масова частка мінеральних домішок (породи) з розміром кусків 25 мм і більше для незбагаченого вугілля для вугілля камʼяного марки Г (13-100) НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА!
Враховуючи це, просимо внести зміни до тендерної документації. В іншому випадку будемо змушені звернутись зі скаргою до АМКУ.
Відповідь:
Шановний учаснику!
Замовником розглянуто Ваше звернення. За результатами розгляду прийнято рішення внести відповідні зміни до тендерної документації з метою приведення технічних вимог у відповідність до вимог чинного законодавства та ДСТУ 7146:2010.
Відповідні зміни до тендерної документації будуть оприлюднені в електронній системі закупівель у встановленому законодавством порядку
Дата відповіді:
26.06.2026 14:32