-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Вугілля кам'яне , марки Г або Г**(13-100) розсортоване (збагачене або незбагачене відповідно до ДСТУ 7146:2010))
Тендер Prozorro UA-2026-06-22-006284-a
Торги не відбулися
410 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
59e879c5b8284e9e8085002aef3a62f4
Внутрішній номер закупівлі:
29607918
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-22-006284-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43966113
-
Адреса:
64801, Україна, Харківська область, смт Близнюки, вул.Незалежності, будинок 39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тіщенко Людмила Віталіївна 380505037975 tishchenkolv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
410 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.06.2026 12:56 - 29.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.06.2026 12:56 - 02.07.2026 00:00
Аукціон:
з 02.07.2026 14:57
Період кваліфікації:
02.07.2026 00:00 - 22.07.2026 09:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴410 000.00 Вугілля кам'яне , марки Г або Г**(13-100) розсортоване (збагачене або незбагачене відповідно до ДСТУ 7146:2010))