-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичні вимикачі в асортименті, вимикачі деференційного струму в асортименті, контактори корпусні в асортименті, пристрої захисного відключення в асортименті
Тендер Prozorro UA-2026-06-19-012573-a
Мова-українська
Торги не відбулися
47 874.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.06.2026 17:35 - 24.06.2026 00:00
Відповідь надана
Технічні вимоги
Номер:
c3d2f0fac36d4465bd987c72db48ba6e
Дата опублікування:
22.06.2026 11:12
Опис:
Просимо уточнити технічні вимоги по поз.19,20,23,24 (Вимикачі диференційного струму, пристрої захисного відключення) - який струм витоку? (10мА, 30мА, 100мА, 300мА). По поз.21,22 (контактори корпусні) - який тип контакту має бути? (4NO, 4NC, 2NO+2NC)
Відповідь:
Добрий день. До тендерної документації будуть внесені зміни в частині уточнення технічних характеристик окремих одиниць товару.
Дата відповіді:
22.06.2026 17:57